צרו קשר
ּ

טיול מאורגן למרוקו 14 יום

מרוקו היא ארץ מיוחדת וססגונית ויש בה הרבה מאוד אתרים להספיק ולהגיע אליהם. אחת הדרכים הטובות ביותר להספיק כמה שיותר מתוך העושר הרב שיש למרוקו להציע הינה להצטרף לטיול מאורגן למרוקו.

טיול מאורגן למרוקו 14 יום בפסח

פסח הוא חג החירות ורבים מנצלים את החג והחירות שבאה עימו כדי לעלות על טיסה ולטייל בחו"ל.

אולם, מדי שנה, יותר ויותר ישראלים בוחרים לעלות על טיסה למרוקו וליעדים אקזוטיים יותר מאלה הרגילים. כאמור, מקורו מציעה שלל רחב של יעדים ועושר עצום של מקומות לטייל בהם. הצבעים, הטעמים והנופים של מרוקו אינם רחוקים, ומאפשרים לכם לפגוש תרבות מיוחדת במינה וחמה במיוחד. כדי להספיק לפגוש כמה שיותר מהעושר הזה, מומלץ מאוד לעשות טיול למרוקו. יתרון טיול מאורגן למרוקו הוא בכך, שאינכם צריכים לדאוג לפרטים הקטנים ובעיקר שהטיול כולל את המקומות העיקריים שכדאי לבקר בהם.

חבילת טיול מאורגן למרוקו 14 יום

חברות שונות מציעות טיולים שונים במרוקו. אחת מחבילות הטיול המאורגן המעניינות ביותר שתוכלו למצוא היא טיול בעקבות ערי המלוכה ומדבר סהרה. המסלול יסקור את הערים העיקריות של המלוכה המרוקאית. מסלול טיול מאורגן למרוקו נוסף – בעקבות ערי המלוכה והסהרה יביא אתכם בתחילה, כמובן, אל קזבלנקה – הבירה הכלכלית של מרוקו. בקזבלנקה ישנם לא מעט אתרים לבקר בהם וכבר ביום הראשון מסלול הטיול לוקח אתכם אל אתרים מיוחדים, כגון מסגדים מרהיבים, כיכרות כמו כיכר מוחמד החמישי המפורסמת ועוד.

היום השני של הטיול אל ערי המלוכה יביא אתכם – באותו יום – אל רבט – היא בירת מרוקו הרשמית, מקנס – בה נמצא באב אלמנסור המפורסם ולבסוף לביקור ברובע היהודי שבפס. היום השלישי ימשיך מהנקודה האחרונה בה עצר הטיול וייקח אתכם לסיור מקיף בפס. אחד היעדים המסקרנים ביותר בפס הוא ביתו של הרמב"ם.המשך הטיול ערים נוספות – חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות, אבל כולן חלק מהפסיפס התרבותי המיוחד של מרוקו: איפראן, ארפוד טודרה, ואזאת ואגדיר עיר הנופש המפורסמת של מרוקו. בדרך נחצה את הרי האטלס התיכונים ונכיר נופים אשר הם ייחודיים למרוקו ושלא תראו בשום מקום אחר. בדרך תוכלו לראות את אזורי גידול הזעפרן – התבלין היקר ביותר בעולם ועוד.

לאחר שראינו את רשימת האתרים החלקית, שמציע טיול מאורגן למרוקו אפשר להבין מדוע חשוב כל כך הארגון המדוייק ביותר שניתן לתכנן ליעד מיוחד כמו מרוקו – השפע הינו עצום ואין סיכוי להספיק כל כך הרבה אחרת.


טיול מאורגן למרוקו 14 יום בפסח

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ